Lamička

Jak zapojím obrazovku k novému PC? (SPĚCHÁ)

Mám monitor: LG L1900RBF a základní desku :ASUS M4N68T V2
Jaký potřebuji kabel ??? Prosím co nejpřesněji
Doplňuji:
tak takhle : LG Flatron L1900R-BF a proč ? je nějaká špatná ??? Já to mám pro hry ne na nějaké šílené grafiky !

Nejlepší odpověď
DDarent

D-Sub (VGA)
monitor LG L1900RBF neexistuje- RBF se tam nedává!!!

Jestli je ta obrazovka nová, nechápu člověka co si jí může koupit…
Doplňuji:
Právě že pro hry, jsou určeny širokoúhlé… tuta obrazovka je spíš do kanceláří a ne na účel hraní… ale je to každýho výběr… vemsi, že tady vidíš jenom čtvere ale při širokoúhlý, vidíš doslova i do stran!!! ale je to prostě osobní víběr..... http://www.al­za.cz/lcd-monitory/18842948­.htm