Duvemblejt

Jak zahnat co nejrychleji kocovinu?

Nejlepší odpověď
anonym

Zařiď se podle svého jména,které máš pod fotečkou.To pomůže určitě.Všechno špatný ven.

Další odpovědi
Nikkol

Najíst se pokud to jde a vypít nějaký rehydron nebo vyprošťovák. Rozhodně nepít kávu. Taky pomáhá nealko pivo.

quentos

„rychle“ to nepůjde. Důležité je hodně pít /nealko/(alkohol odvádí z těla vodu). Slyšel jsem, že výborným „lékem“ na ni jsou, alespoň podle J. Daldryho, topinky s fazolemi.

Michal Kole

česnečka s bramborem, multivitanímový šumák

suaeda

Což občas udělat prevenci a méně konzumovat. Nebo si před akcí vzít nějaký prostředek – Antietanol 07.

ReHu

Hodně pít čistou vodu, pohyb na čerstvém vzduchu – okysličit a zrychlit proudění krve.

iceT

Radši se jí úplně vyhnout než ji pak zahánět…

FOX.IK

Naopak, cim casteji sme chodila na party (Kazdou sobotu), tim mensi kocovina byla:D
Jinak se prodavaji i takvoe tabletky, ktere zapijete vodou,nez jdete pit a rano byste udajne nemeli mit kocovinu.
Me vzdycky pomahalo kdyz jsem si nechala do rana otevrene okno- a to i v zime. Take prochazky a hodne pit.