Bronzový

Jak zacházet s tavicí pistolí?

Na určitém místě jsem přítomen já, tavicí pistole, dvě tavné tyčinky a dveře, v nichž je uvolněné sklo a při otevírání a zavírání se chvěje, což mi pije krev.

Jak tuto situaci vyřešit? V životě jsem s tavicí pistolí nepracoval, ale známí mi tvrdili, že by mohla pomoct.
Doplňuji:
Je jasné, že tmel by byl lepší, ale to bych musel celé to sklo vyndavat a tmelit jednou, podruhé, celé bych to zasvinil a to se mi nechce. Ani nevím, jak bych to sklo vyndal, je to tam nějak divně přibité.

Prosím ještě o radu jak pro blba - JAK se s tou pistolí zachází - to mám jako ten žhavý hrot omatlat na té tavné tyčce, nebo ukrojit kus té tyčky, dát ho na místo, které chci zapatlat a pak v tom tím žhavým hrotem rejdit, nebo co teda vlastně? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No ... nevím, jestli je to vhodné řešení na to sklo, ale pracuje se s tim dobře.
Po zapnutí se to musí nechat pár minut rozehřát a pak se s tím pracuje - trošku to utíká samovolně, ale není to tak strašný. Hlavně to musí přijít na to sklo hned horké - protože jinak se to nepřitaví.
Snad to takle stačí.
Doplňuji:
NE! =D To se dává dovnitř - zezadu =) a když jakoby "střílíte", tak se ta tyčinka posouvá ... je to jako, když tam vrazíte naboj =D

Další odpovědi:

Zlatý

Tavná pistole,mi nepřipadá nejvhodnější řešení.Po opětovném zchladnutí je hmota tavné tyčky tvrdá,takže sklo sice nebude drnčet,ale může prasknout.Lepší je použít vhodný těsnící tmel,který i po zaschnutí zůstává pružný.Obchody jich nabízejí velké množství.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.