brokol

Jak zabavit sedmileté dítě?

Potřebuji pomoc ohledně své sedmileté neteře, kterou dostanu v nejbližší době na hlídání. Jak ji zabavit? Kam zajít?
Doplňuji:
Na víkend dostanu na hlídání svou sedmiletou neteř.. Jak ji zabavit? Kam zajít?

Nejlepší odpověď
Drap

Takové dítě zabavíte jedině nějakou aktivní čiností. Je celkem jedno kam zajdete, zologická, dětské hřiště a podobně na chvíli zabaví, ale při tom je třeba mít připravenou další činost, můžeme sbírat třeba zajímave listy, skládat je do obrazců,. hrát si s kamínky, určovat barvy aut, A cokoli, co vás napadne, jenom aby se něco dělo. Doma můžete třeba malovat na tričko, razítky si vyzdobit ubrus, vyrábět z modelíny a tiosíce dalších a dalších věcí. Dítěti nestačí jedna činost na celý den ale jednotlivé věci aktivně střídat.

Další odpovědi
Michal Kole

veď ji ke sportu. Běž s ní do bazénu (za předpokladu, že umíš plavat, jinak tě do bazénu nepustí – některé mají v řádu, že do nich nesmí neplavci) a nauč jí plavat.

Sportující děti lépe odolají drogám, cigaretám, alkoholu, pochybným existencím, často i zdravě jedí a pijí (nealko samozřejmě)

anonym

A jak ji budete mit dlouho ? Tu neter ? Hodinu , nebo tyden. ? 🙂
Ted jsou kastany , tak bych sla na ne a delala pomoci sirek ruzna zviratka … plus hledala nejhezci listi a podle neho malovala.
Kino … MC Donald , to myslim uspejete. 🙂
I netere bych se zeptala , jake ma sama prani. -iv-

DDarent

počítač.....

Pajka.111

Tak my jako nemáme problém s tím, aby se dítko zabavilo, naopak. Pořád něco vymýšlí. Ale teď jsme koupili kreslící koberec z https://www.muj­koberec.cz/ a super. Vůbec o malým nevíme, krásně si na něm vyhraje sám. Je to super, moc ho to malování na koberec baví.

XenieRo

Ahoj, jaký motiv jsi vybrala?