Pokročilý

Jak zabavit?

Za pár dnů k nám má přijet návštěva s dcerou, která se mi moc líbí a chtěl bych, aby se jí u nás moc líbilo, ale nenapadá mě žádná aktivita v případě špatného počasí, co by jí opravdu zaujala... Beru každý typ :) Děkuju!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Procházka, cukrárna, kino, ... Našlo by se toho dost. Zapřemýšlej a na to "nej" místo zajděte. Ať si to užijete!! :)))

Další odpovědi:

Zlatý

Jo? Moc se ti líbí? Tak zkuste hrát flašku a ono to nějak dopadne :D
------------
Ne vážně: Neznám věk, takže těžko radit, ale mohl bys ji pozvat do míst kam rád chodíš, ukázat ji pamětihodnosti města, prostě tam kde je hezky a příjemně tobě mohlo by být i ji.

Bronzový

Já ti radím - buď normální a příjemný kluk, hlavně se nesnaž dotyčnou slečnu něčím omračovat...
My ženské to totiž poznáme.
Co třeba filmovej večer, když bude hnusně...?

Zlatý

Můžete si spolu začít hrát na doktora.Hlavně nezapomen vybrat 30Kč poplatek.:-D

Bronzový

Zní to skoro jako Jak zabavit psa... :-o

Pokročilý

A co třeba dobrý kafíčko, v nějaký příjemný kavárničce:)A pokud jste na vesnici, tak ke zvířatům..ono to nějak dopadne,hlavně se chovat normálně!!!

Zlatý

Pokud si budete vzájemně sympatičtí, tak není třeba vymýšlet super program. Potom i procházka ve špatném počasí je dobrý počin.
Myslím, že osobně bych si stanovil cíl, abych byl a zůstal její dobrý kamarád (ne za každou cenu abych byl její kluk či jak se dnes říká - to třeba bude jednou prémií), a přiměřeně se jí věnovat, poslouchat jí a ne mluvit jen o sobě a na společném programu se domluvit. Asi bych jí předem oslovil a program bych s ní připravil + nějaké překvapení které můžeš z jejich zájmů vytušit.

Pokročilý

Můžete hrát stolní hry (karty, domino ,člověče nezlob se atd.).

Pokročilý

Doporučuji hru Activity, je vynikající a nasmějete se u ní. Teď mě napadlo, je to hra o vědomostech,tak aby se náhodou nestalo, že zjistíš, že je slečna nechytrá...:-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.