hard work

Jak využíváte svůj volný čas?

Nejlepší odpověď
elkon

Zahrada, údržba domu, výlety na kole, výlety autem, procházky se psem, houbaření a pod.

Další odpovědi
Rokio

Starání se o zvířata, GTA San Andreas pro více hráčů a PC hra o upírech, Youtube – videa o PC hrách, Odpovědi.cz, Alík, zprávy – hlavně krimi, Bitcoin, diskuzní weby atd.

paul1

Ani ho nějak moc nemám. Jako dlouholetý důcodce, donedávna jako prdúch jsem stále něčím zaměstnaný. Děti, vnuci, králíci, pole, zahrada, pes, manželka, poměrně dost angažuji se na jednom webu, také „Odpovědi.cz“ atd.

df

Nejvíc jsem na mobilu. Občas doma posiluji, často koukám na telku, teď jsem si po dlouhé době opět pořídil tahací harmoniku, tak budu trenovat hru na ní, chtěl bych hrát v kapele. Na mobilu jsem buď zde, nebo fcb, nebo koukám na auta a pak taky na porno.

Rocker

Chodím do přirody se psama,jezdím na kole,jezdime na chalupu,lepím modýlky,posloucham muziku,rad se podívám na dobrý film…