sunchAtor

Jak vytvořit kroužkovou vazbu doma? (DIY)

Chci si udělat plánovač / diář a chci si udělat takové ty otevírací kruhy. Jak se dají udělat, bez pomoci svářečky apod.

Odpovědi
cochee

Tvůj popis mi spíš připomíná uchycování v šanonu, http://www.of­ficedepot.cz/ga­lerie/1_33239/po­radac-dvoukrouzkovy-leitz-wow-25-mm-modry-original.jpg – to ale není kroužková vazba, tu viz zdroj. Úplně DIY to neuděláš, ale všechno se na to dá koupit, včetně „vercajku“ – jen asi né jeden kus, bude to baleno po hodně kusech. Takže na takové to domácí kroužkování to asi bude trošku dražší sranda.

Zdroj: http://www.mer­cateo.cz/p/1910-409605/Krou_kov_plas­tov_h_bety_GBC_9_16_­6mm_ern_.html?show­SimplePage=NO&Vi­ewName=live_cz~show­GrossColumn&pk_cam­paign=SEA_PLA&pk_kwd­=278(20)(28)Vor­schriftzeichen(29)

Dochy

Já si kdysi na nějakou vytištěnou dokumentaci udělal doma „vazbu“…
Prostřihl jsem je stejně klasickou děrovačkou (na více místech, děrovačka s pravítkem pomůže) a pak skrz díry provázal provázkem… Záleží jen na Tobě jak dobře to bude vypadat…

Michálek1245

Dobrý den, podíval bych se, jestli nenajdete inspiraci na https://magazin­.pepe.cz/ Je tam toho spousta o tom, jak něco udělat doma nebo prostě tak. :) Každopádně když budete chtít kroužkovou vazbu, tak v tiskárně vám ji udělají za pár korun a de facto na počkání. Není to zase nic tak extrémně složité. Ale na druhou stranu chápu, že pokud to máte na nějaký dárek nebo tak něco, tak tam chcete mít ten osobní přístup. To cením! :)