patmull

Jak vytvořit fiktivní/virtuální internetové stránky?

Nebo spíš lépe – jaký program na tvorbu int. stránek dokáže zobrazit náhled vytvářených stránek a není k tomu potřeba skutečně mít internetové stránky/webhosting.
Díky moc za všechny odpovědi 😉.
Doplňuji:
Musím doplnit, že (zatím) neumím kódovací jazyky, takže by to měl určitě být nějaký program, kde není znalost kódovacích jazyků nutná.

Odpovědi
Michal Kole

webovou stránku jde udělat třeba v LibreOffice Writter nebo Microsoft Word

jen to uložíš jako webovou stránku. Dáš sloubor Uložit jako a z menu typ souboru dáš HTML dokument/webová stránka, hlavně ať to má příponu.htm

Hlada

Pro tvorbu stránek není potřeba webhosting. Stránky se tvoří pomocí různých editorů. Editory, které nepotřebují znalost kódování se obecně nazývají wysiwyg. Až na vzácné výjimky, např. Dreamweaver, ale tvoří kód prakticky nepoužitelný. Lepší variantou je naučit se základům HTML a CSS pomocí literatury nebo dneska už klasiky – www.jakpsatweb.cz a pro tvorbu používat některý z normálních editorů, jako PSPad, Roden, Amaya… Wysiwyg editor je dobrý pro urychlení práce, znalost jazyka ale nenahradí.

man088

Docela dobře se to dělalo v Microsoft Front Page z roku 2003, ale to už je fakt dávno, nicméně je to stále jeden z lepších editorů..... Jinak nejlíp se píše v pspadu, ale to už musíš něco umět.