bonz1

Jak na vytvoření webových stránek zdarma?

Chtěla bych si založit webové stránky zdarma a rozmýšlím se mezi blog.cz a estranky.cz. Na blog.cz je 5 GB volného místa a na estranky.cz jen 200 MB ale stránky, které jsem zkusila založit na e – stránkách narozdíl od blogu nešli vůbec vyhledat přes google. Poradíte někdo? Děkuji

Odpovědi
Prochellie

Rozhodně blog.cz!!! jsem na něm 6 let a jsem naprosto spokojená. E-stranky jsem také zkoušela, ale nevyhovovali mi.

McArthur

Pokud to se stránkami myslíte vážně, tak si zaregistrujte svou vlastní doménu ve tvaru www . jmeno . cz. Přijde na necelé 200 Kč za rok ( http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=1056 ) a využijte nabídek hostingů zdarma (www.pipni.cz, www.banan.cz nebo www.webnode.cz), nainstalujte si redakční systém (jednoduchý na správu i instalaci je WordPress – www.wordpress.org , je zdarma) a když budete psát své články správně, tak si stránek vyhledávače všimnou a budou je vystavovat na předních místech i bez reklamy.