icurusL

Neznate nějaký program na tvorbu webu??

Chtěl bych program, který umí dělat pořádné weby a umí to s CSS stylem. Děkuji
Doplňuji:
DOBRE takze jinak. Posim reknete mi nejaky program ktery umi delat weby a umi to s CSS stylem? ALE ZADNY KOMENTOVANI Nejdriv musis umet tohleto a tamhleto. Dekuji mnohokrat :)

Nejlepší odpověď
Zbynas

Lidský mozek. Pardon, ale naučit se HTML a CSS je otázkou několika málo dní a program Ti nikdy neudělá bezchybný HTML+CSS kód.

Další odpovědi
anonym

Pořádné weby dělají profíci – a profíci k psaní webu používají textový editor…
Stačí i Notepad, ale např. Aptana či PSPad mají ´větší´ možnosti…
___
Základem je ale umět programovat – ´doklikat´ šablonu je něco jiného…
😉

Emefej

Je vidět, že o tvorbě webu toho zatím moc nevíš. Žádný takový program neexistuje, s HTML a CSS to musí umět programátor, editor mu jenom pomáhá. Je to totéž, jako kdybych chtěl textový editor, který umí napsat pořádnou povídku.

martin21000

Co jsem správně viděl Adobe má pár takových „chytrých“ prográmků, například Adobe Muse a nebo Adobe Dreamweaver.

Mr. Jekyl

PS Pad

Fyzik

Je nesmysl, že profíci používají pouze texťáky, to by se daleko nedostali. Na spojení html a css se používá třeba zmíněný dreamweaver, na php se používá program, který ti simuluje php server a zároveň ti opravuje chybnou syntaxi, jinak k opravě syntaxe a třeba k exekuci javascriptu lze použít online nástroje, např. známý http://jsfiddle­.net/

Fyzik

A naučit se html a css je otázkou několika málo dní tehdy, když si zaplatíš programátora a učitele v jedné osobě. Jinak to je, obzvlášť neintuitivní css, na docela dlouho.