Terka318

Jak vytvořím tento efekt?

Dobrý den.
Zajímalo by mě, jak vytvořím tento efekt (http://goo.gl/ZFVLd0), v prostřed obrázku je umístěn kruh, který je otočen vzhůru nohama. V jakém programu ho lze vytvořit? Můžu ho vytvořit například v PhotoScapu?
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Umí to každý grafický editor, který ´umí´ kruhový výřez a rotaci.
Přiznám se, že PhotoScape neznám, používám GIMP – takže se koukni do nástrojů…
😉

Další odpovědi
Anduška

V PhotoScapu jsem funkci výběru (ať kruhové nebo jiného) nenašla, ale jde to např. v programu Photofiltre, kde náš výběr z více výběrů. Stačí označit část na obrázku a dát převrátit. Samozřejmě se spousta takových programů.

mosoj

Neshánějte editory.
Uděláte to v „obyčejném“ malování, které je v každém operačním systému.