sisinec123

Jak vyřešit problém s PS3?

Zdravím, mám problém s PS3 a to takový, že když ho zapojím do HDMI, tak jde na televizi slyšet pouze zvuk, obraz nevidím. Můžu přepínat na domovské obrazovce plastationu pomocí jeho ovladače, ale to je vše. Prvně mi to udělalo na televizi Samsung, teď se mi to nechce načíst ani na Philips. Kde může být problém?

Odpovědi
jáára

V kabelu. Mají nějaké standardy. Moc do toho nevidím, ale není HDMI jako HDMI.

Philips CZ

Dobrý den, jak píše jáára, zkuste vyměnit HDMI kabel. Pokud to nezabere, napište mi, zkusíme ještě nějaká jiná další řešení.

Zdravím,
Jirka, Philips