Wortygen

Jak vypracovat bříšní svalstvo?

Chtěl bych se zeptat , jak vypracovat břišní svalstvo , aniž bych musel kupovat nějaké posilovací krámy.
Doplňuji:
Prosím o odpovědi čistě k dané otázce.

Odpovědi
huxa

dělat lehsedy, plavat

Matthew

http://www.bricho­.cz/ :) 30 jednoduchých cviků na břicho, které zvládne kde kdo :)

mikee.nikee

No přece posilováním :) pokud máš android doporučuji aplikaci kaynax A6W. Ale v hodně případech který je bohužel i u mě ti na břišácích zůstane tuk takže ať je máš vypracované svaly jakkoliv v zrcadle žádná změna. Takže to chce i změnit jídelníček a hubnout ;)