Respire

Jak si udělat břišní svaly ?

Trénuju doma s činkama, ale i sedy lehy, sklapovačky…Ale zdá se mi, že břišáky mi vůbec nerostou a nevím jak na to. Mám plochý břicho, ale není vidět tzv. pekáč buchet. :D poraadíte mi jak na to..? :)

Odpovědi
Drap

Pokračovat ve cvičení. . Je to běh na dlouhou trať.

Lutagame

zatímco ostatní části těla jdou vytvarovat „lehce“ břicho jde podstatně hůře není to otázka týdnů ani měsíci jako spíše roků samozřejmě jsou 2 způsoby jak mít „buchty“ 1) nejíst skoro nic až vyhubneš a brisaky se ti vyrýsují samy – toto dělají takoví cápci co si pak myslí že to sou vymakany buchty ale je to spise reklama na hlad – takze to nezkousej

  1. cvicit cvicit cvicit ale i správně jíst !! na břicho jsou asi nejlepší cviky s vlastní váhou ty které si popisoval ale určitě bych ti doporučoval VZPOR je to parádní cvik na zpevnění břicha http://www.cviceni-doma.cz/cviky/ – (vyber si část těla kterou chceš cvičit) nebo je táky jestli znáš intervalový trénink (běhání) na začátak třeba 30s sprint a 60 s zpět poklus takhle 3–4× mimo tréninkové dny a máš to doma , samozřejmě po týdnu zkus navýšit o 5s jak se budeš cítit není to třeba přehánět

Curry

Záleží taky na tom jakou máte postavu , pokud jste štíhlý tak to nebude až tak težké ale pokud máte nějaký to kilčo navíc a máte trošku pupek :D tak to chce víc makat (běhat,pravidelně sedy lehy nebo si najít různé cviky na břicho)