Jak si udělat břišní svaly ?

Trénuju doma s činkama, ale i sedy lehy, sklapovačky...Ale zdá se mi, že břišáky mi vůbec nerostou a nevím jak na to. Mám plochý břicho, ale není vidět tzv. pekáč buchet. :D poraadíte mi jak na to..? :)

Odpovědi:

Zlatý

Pokračovat ve cvičení. . Je to běh na dlouhou trať.

Pokročilý

zatímco ostatní části těla jdou vytvarovat "lehce" břicho jde podstatně hůře není to otázka týdnů ani měsíci jako spíše roků samozřejmě jsou 2 způsoby jak mít "buchty" 1) nejíst skoro nic až vyhubneš a brisaky se ti vyrýsují samy - toto dělají takoví cápci co si pak myslí že to sou vymakany buchty ale je to spise reklama na hlad - takze to nezkousej
2) cvicit cvicit cvicit ale i správně jíst !! na břicho jsou asi nejlepší cviky s vlastní váhou ty které si popisoval ale určitě bych ti doporučoval VZPOR je to parádní cvik na zpevnění břicha http://www.cviceni-doma.cz/… - (vyber si část těla kterou chceš cvičit) nebo je táky jestli znáš intervalový trénink (běhání) na začátak třeba 30s sprint a 60 s zpět poklus takhle 3-4x mimo tréninkové dny a máš to doma , samozřejmě po týdnu zkus navýšit o 5s jak se budeš cítit není to třeba přehánět

Záleží taky na tom jakou máte postavu , pokud jste štíhlý tak to nebude až tak težké ale pokud máte nějaký to kilčo navíc a máte trošku pupek :D tak to chce víc makat (běhat,pravidelně sedy lehy nebo si najít různé cviky na břicho)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.