Lerny

Jak vypadat atraktivně i v dlouholetém vztahu ?

Potřebovala bych pomoct. S přítelem jsme spolu už téměř 3 roky a já cítím, že to není vše jako dřív. Vše je mezi námi v pořádku, jen bych se sebou chtěla udělat menší změny abych mu stále připadala atraktivní. Nevím jestli připravit nějaký program, změnit účes apod. Máte někdo podobné zkušenosti??

Odpovědi

3 roky sice nejsou nějak moc dlouhá doba, ale změnou účesu snad nic nepokazíš. Je tu sice malé riziko, že příliš mnoho změn a vylepšení povede k odcizení, ale to není jen vzhledem, ale hlavně tím, jak se před přítelem budeš prezentovat. Ženy, které omrzel vztah se totiž často začnou různě vylepšovat a upravovat právě proto, že si začínají hledat nového partnera. Tvůj přítel musí poznat, že to děláš kvůli němu. Takže to bude chtít i trochu komunikace a aktivnějšího přístupu.

Martin2011

Je to hlavně v povaze, měla bys mít dostatek podnětů, rozvíjet svou osobnost. Něco málo o tom najdeš teba na http://www.test-lasky.info

Zdroj: www.test-lasky.info