Jak vyhledat a ukončit skryté procesy ???

Když všechno zavřu tak mám stejnak na PC kolem 50 procesů coč je šíleně moc , sháním program který je detekuje a vypne ..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No já bych spíš hledal příčinu jinde... Jaký používáte operační systém? Jaký máte procesor? Kolik paměti RAM?
Co viry a podobné? Proskenujte počítač vaším antivirovým&antispyware programem nebo použijte ESET Online Scanner (http://www.eset.cz/…

Možná by nebylo na škodu sem vložit výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/… Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok. celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

Další odpovědi:

Zlatý

Proces Explorer
system Explorer

Zlatý

Každej lepší firewall ti je vypne, stačí je přidat do blokovanejch procesů.

Nechte to být. Nějaký proces vypnete a něco vám nepůjde. Je to normální, že je v běhu několik desítek procesů.
Toto můžete řešit, pokud víte o konkrétním procesu či aplikaci, která se nechce nechat vypnout. Můžete ve spráci úloh pročíst u každé položky její popis a nežádoucí vypnout.

Aby se nežádoucí procesy nespouštěly, na to si stáhněte SW, který spravuje programy spuštěné po spuštění Windows.
A pokud máte nějaký probém, stáhněte si antivir, čistič, defragmentátor, fireware, hledač havěti, antimalware apod.

Takže pokud jediný problémem je, že vám přijde hodnota 50 procesů vysoká, neřešte to.

Zlatý

Já to zkouším přes "správce úloh" - klik PM na dolní lištu a rozbalí se roletka se všemi procesy. Podle typu se dají vybrané procesy ukončit. Takhle jsem objevila zmutovanou lištičku, která mi dělala v PC nepořádek.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.