Eset Online Scanner

Použil jsem tento program na kontrolu disku a našel VIN32 Toolbar Dealio aplikace. Po dokončení jsem tento program odstranil a tak se ptám zda jsem neudělal chybu co se stalo s nalezeným VIN32? Předem děkuji F.

Odpovědi
Michal Kole

Odstranil to nejspíše tak, že to smazal a to není někdy nejlepší řešení.

Bohužel protože to pracuje jen v prohlížeči tak nemá k dispozici virový trezor, aby to tam "přesunul a ty jsi mohl otestovat co to udělá když soubor k dispozici nebude. Ale podle názvu toolbar by se nic nemělo stát.

Maximálně bude prohlížeč „řvát“, že toolbaru něco chybí.