Bronzový

Jak vy třídíte vaše fotografie?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Netřídím, čehož důsledkem je nepředstavitelný nevěstinec a pocit marnosti a naprostého zoufalství v případě nutnosti něco najít.

Další odpovědi:

Netřídím, umísťují se pomocí GPS souřadnic do mapy.

Myslíš při archivaci?
originály - YYYYMMDD_NazevAkce\original
upravené - YYYYMMDD_NazevAkce\upravy
;-)

Zlatý

Nechávám v adresářích (složkách) podle roku pořízení. Přiřazuji klíčová slova a popis. Když potřebuji Zoner mně je vytáhne podle klíčového slova.

Zlatý

Všechny obrázky dávám do PC, kde mám archív neupravených dle roku, data a typu aparátu.
Upravené fotky ukládám podle druhu do podsložek (fauna, flora, obloha, příroda. . . atd. ) Pokud chci najít jakoukoliv fotku jak upravenou nebo původní, nemám tímto způsobem žádný problém.

Zlatý

Do alb. Držím ráda fotografie v ruce. Máme i hodně staré fotky našich předků z počátku minulého století. Je to úžasné ! Samozřejmě mám fotky i ve složkách v PC.

Bronzový

Zatím rok 2013 a 2014 a v tom jednotlivé složky podle událostí - vždycky datum a např. "prochajda s xxx", "návštěva xxx", "výprava za slizy" .. :) a pokud to je mimo nějakou událost, tak jednoduše "příroda", "ostatní" nebo když fotím výkresy, co poputujou na deviantART tak "výtvory".

Stříbrný

Na dovolené běžně udělám tisíce fotek, stovky použitelných a desítky zveřejněníhodných. Deset nejlepších dám na web, zbytek do adresáře na disku a po pár letech je smažu.

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Já jsem na tom jak Děda Louda:-)))
Po pravdě zatím mě ani nenapadlo to vytřídit:-))) Ty publikovatelné dám na facebook a ostatní na DVD, už bych zas měla přesouvat mám jich v mobilu zas přes dva tisíce:-)))

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.