Avatar uživatele
poa.li

Jak vidět pravdu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, anonym před 5018 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Každý den.I v televizi. Jen se musíš umět dívat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

kdyby pravda byla jen jedna nikdy by se lidi nehadali,sto lidi sto pravd,kazdy je presvedcen ze ta jeho je ta prava pravda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Nerozumím vo co go?????
Doplňuji:
Jéžiši, zaj-po to zas rozjela.

Upravil/a: dagry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Taky moc nerozumím,ale pravdu asi velká většina vidí,tak,jak ji potřebuje vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Každý má tu svou, ne? Když budeme dva koukat na stejný hrnek, každý ze svého úhlu, tak já budu třeba tvrdit, že ucho nemá a ten druhý, že má. Každý uvidíme něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Poznat pravdu je dost obtížné. Nejdřív si musíš odpovědět na otázku co je pravda. Pravda je pohled na svět na kterém se shodnou všichni zúčastnění. Pokud chceš poznat pravdu, musíš se na problém dokázat podívat z pohledu všech názorů. Pokud se ti to nestraně podaří (každý si hájí své názory a práva), potom zjistíš že je mnoho pravd ze kterých musíte vybrat jen jednu, která bude přijatelná pro všechny. Něco jako absolutní pravda neexistuje, ba ani ty nejpevnější fyzikální zákony nemusí platit v jiném prostředí, jiné dimenzi, v jiném vesmíru. Jinak otázkou pravdy se zabývali již řečtí filosofové a zabývají se jí i filozofové dnešní. Tedy nic jednoduchého, ale je zajímavé se nad takovou otázkou zamyslet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednou u me zazvonili 2 lide,podobnou otazku mi polozili,podavali mi ten jejich radoby casopis a jali se me presvedcovat o te sve.Vedli s sebou deti ,kterym se zrcadlilla u nosu nudlicka,popo­tahovali a je to ani na chvilku neodradilo mi tu pravdu dal vysvetlovat.Tak jsem jim rekla ja tu svou pravdu take ,oni odesli a vidite !Kazdy mame jinou a prece se toci..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Skrze Pravého Boha A JEHO SLOVO-Písmo Svaté, tedy BIBLI-,ALE NE LIDSKÝM SELSKÝM ROZUMEM NE Z KATOLICKÉHO HLEDISKA A NE POHLEDEM NÉJAKÝCH
SEKT A NE S PŘEDSUDKY. JEN S OTEVŘENÝM VAŠIM SRDCEM A S VELKÝM ODHODLÁNÍM POZNAT PRAVDU BEZ OHLEDU NA TO,ŽE NÉKTEŘÍ LIDÉ VÁS KVŮLI TOMU BUDE NAPADAT A BUDOU VŽDY PROTI BOŽÍ PRAVDĚ A VÁM.-PŘEJI VÁM ODVAHU HLEDAT PRAVDU.
ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek