Rudorufu san

Jak vhodně vyfrézovat otvor pro zapuštěná kuchyňská madla?

Jediné co mě napadlo je, udělat si šablonu a pak vyfrézovat normální válcovou frézou 10mm a rohy tak 4mm. Sekat dlátem se mi zdá hloupost v dnešní době ručního nářadí. Nemohu si dovolit moc velké rádiusy v rozích. Viz: https://www.fpin­terier.cz/zapus­tene-madla/2423-35035-madlo-anetta-eloxovany-hlinik.html#/1224-roztec_1-96

Odpovědi
Drap

Utčitě by to bylo možné.

elkon

Frézovat jistě, ale já bych použil madla, která budou na montáž jednodušší, ale vhodná pro danou kuchyni.

Rudorufu san

No jaksi zákaznice-uzivatelka-manželka požaduje zapuštěná… moc na výběr nemám. Argumentem je neomlácená dvířka při otvírání dětmi, nezachytí se oblečení, hezky to vypadá.