Andy.vlk

Jak velká může být kořist masožravých rostlin?

Zajímalo by mě do jaké výšky dorůstají největší masožravé rostliny na světě a jak velká může být jejich kořist.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Masožravé rostliny
2010–01–01 17:19:57
Po celou dobu evoluce se na planetě Zemi vyvíjí bok po boku živočichové a rostliny. Je známo, že býložravci se živí rostlinami, ale už méně známé a obvyklé je, že se rostliny dokážou živit drobným hmyzem a některé i menšími obratlovci.

Zdroj: http://www.ma­sozraverostli­nyrob.estranky­.cz/clanky/lac­kovky/nepethes-rajah-lackovka-radza-aneb-nejvetsi-lacka-na-svete

Další odpovědi
anonym

malilinkaté mušky,jednou jsem je měla,naštěstí nikoho nesežraly