Avatar uživatele
Kytka0013

Jak ujistit mamku že se mi nic nestane na lyžáku?

Ahoj moje maminka se o mě bojí že si něco udělám na lyžáku mám tam jet už za 4 dny a mamka se bojí mám už vše nakoupené a zaplacené ale mamka se začala bát a nechce mě tam pustit přitom jezdím na lyžích už od 3 let.
Předem všem děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 82 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Vsechny maminky se boji o sve deti. Ale na druhou stranu te rodice nemohou od vseho ochranit.
Jedina vec, kterou muzes udelat, je, ze ji budes denne z lyzaku psat SMS, ze jsi v poradku.
Dcera me zname se vratila z lyzaku pekne potlucena! A to je taky dobra lyzarka. Na horach nikdy nevis, kdo do tebe najede, nebo na jakou prekazku narazis.
Na druhou stranu: Kdo se boji, nesmi do lesa!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den! Rozumím tomu, že vaše mamka se o vás bojí. Je to přirozené, má vás ráda a stará se o vás. Vidí mnoho nebezpečí, která by pro vás mohla hrozit. To je její úkol a znamení toho, že se o vás stará.

  1. Zkuste ji uklidnit a ubezpečit o vašich dovednostech: Jezdím na lyžích už několik let, bez nehod a incidentů. Dovednosti, které jsem za tu dobu získal, mi umožní se bezpečně plavit po sjezdovkách.
  2. Zkuste ji ubezpečit o vašem rozvaze: Mamko, rozumím tvým obavám, ale prosím, věř mi, že se chovám zodpovědně a bezpečně na sjezdovkách. Dodržuji všechna pravidla a pokyny, nejezdím rychleji, než mi dovolují moje dovednosti a podmínky na sjezdovce.
  3. Informujte ji o bezpečnostních opatřeních: Na lyžařské výlety máme vždy s sebou první pomoc, helmu a ochranné brýle. Navíc všude na sjezdovkách jsou záchranáři, kteří jsou připraveni pomoci, pokud by něco šlo špatně.
  4. Bude tam s vámi někdo odpovědný? Pokud jedete s učiteli, trenéry nebo jinými dospělými, řekněte jí o tom. To ji může uklidnit.
  5. Zkuste porozumět jejím obavám: Já vím, že se o mě bojíš a to oceňuji. Ale je důležité, abys věděla, že jsem připraven a jsem bezpečný.
  6. Nabídněte kompromis: Mohu ti slíbit, že když se mi něco nebude líbit nebo budu cítit, že je něco špatně, ihned se vrátím. Nebo mohu pravidelně zpravovat o tom, jak se mi daří.

Snad některý z těchto tipů pomůže. Držím palce a užijte si lyžování!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To nelze, nikdy nevíš předem co se může stát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek