LubosHa

Jak třídit odpad ve firmě?

tedy ve větších objemech

Odpovědi
JohankaDl

Pořídila bych nějaké kontejnery – např. zde http://kingspa­nenviro.cz/pro­dukty/n-aacute-doby-na-v-eobecn-yacute-a-t-iacute-d-n-yacute-odpad.html

setapouch

My mame cca sedesatilitrove odpadkove kose v barvach podle trideneho materialu. Dal papirove materialy oznacene jako Verejne nebo Interni se davaji do uzamcenych kontejneru – „popelnic“ s otvorem pro vhozavani papiru (otvor o delce A4 a sirce nekolika centimetru), ktere se jednou za cas skartuji. Vyssi stupne utajeni se skartuji mimo, to jen pro info.