Avatar uživatele
bolak

Jak to vydržej herci se u komedie, ve který hrajou, nesmát?

V divadle, nebo v různejch televizních skečích?
To sou vážně tak disciplinovaný nebo je to tím že už to maj tolikrát nacvičený a tolikrát sehraný, že už jim to prostě nepřipadá nijak zvlášť legrační a jsou vůči tomu imunní? Nebo režisér naschvál vybírá do takových rolí bručouny a inteligenčně poddimenzované jedince?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, briketka10, anonym před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Herci jsou lidé, kteří dovedou ve svých rolích svoje city a emoce ovládat, ale i tak jsou stále obyčejnými lidmi. Však se často alespoň pousmějou a nebo se smějí vnitřně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

jestli sleduješ Partičku, tak to sice není komedie a to se smát nevydržej :)
v seriálu Helena tam taky ne :)

v divadle se kolikrát herci smějou i s diváky, pamatuju se na Trávníčka, jak se řechtal a my s ním..

ale včera, jak si sem dal ukázku z divadla Sklep o té Bibli tam měli ksichty kamenný a to je co říct :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Od toho jsou to herci, aby hráli. Někdy jim to ale taky ujede, v divadle se to skryje hůř, obzvlášť když něco přijde k smíchu více hercům současně. V TV, nebo ve filmu se holt ten záběr točí tak dlouho, až už nikomu do smíchu není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

A ty se taky nevydržíš v práci nesmát?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to práca ako každá iná. Ak máte naštudovanú každú reakciu, ide to automaticky, bez hlbokého premýšľania. akurát treba sledovať partnera, či nehovorí niečo iné.
Nejhoršie sú nečakané „podrazy“, ako napríklad výstrel z pištole do vzduchu a zhora padne upečené kura (kašírované) a tu už len záleží na šikovnosti účinkujúcich ako zareagujú. Diváci sa už tešia na ´rozsypanie´ hercov. V tomto konkrétnom prípade, sa dotyčný herec posťažoval divákom, čo oni „chudáci herci musia jesť, už ani len na ozajstné mäso nemajú“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xko

Třeba od jednoho velmi známého herce se kterým se znám mám jednu zkušenost kterou mi poradil.Když jsem se ho ptal na tyto situace jak tu píšete.proč se nesmějí při komických situacích.Hrozně rád se tlemím i kravinám a smích ke mně patří.kor když je trapná situace kde by za smích člověk dostal tzv.dělo.:D každý bud vyprskne a nebo se mi osvědčil trik … zavřít pusu a ohnout jazyk dozadu na vrchní patro a zkusit to vydržet.Nevím jak jiným ale u mně to funguje :P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek