Zlatý

Jak to ty žáby mají se spaním?

Kdesi jsem četl, že spí ve "ztuhlé" poloze vsedě, avšak jedna z uživatelek tu o sobě napsala "spím na břiše jako žába". Tak jak to tedy je, tušíte někdo?
Doplňuji:
Miroslave, souhlas, a 9řemesel, Vy běžte někam. Člověk aby se bál na něco zeptat!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zase otázka nad kterou jdou na jiné mrákoty.I na mne.Tyhle otázky-neotázky by měl admin mazat automaticky.Ale přesto:Žába spí jak uvedeno,ta druhá "žába" je jen tak rozpláclá.Nehybernuje ale jen odpočívá.I když spí.Ale jen dočasně s ohledem na dobu spánku (zimního) u herpetů.

Další odpovědi:

Zlatý

Absolutně nechápu proč jdou na 9řemesel mrákoty. Tazatel se normálně a slušně ptá na věc, která ho zajímá a od někoho požaduje odpověď. Od toho tu odpovědi jsou nebo se snad pletu?
Mě to také zajímá a tak si počkám na správnou odpověď.

Zlatý

Jednou jsem na podzim vyryla žábu zazimovanou, vypadalo to, že v té hlíně byla jako v sedě, takže asi je to tak jak píšeš.

Pokročilý

Akce žába - znamená, že v momentě, kdy váš/vaše partner/ka opustí letiště i kdyby to bylo jen na krátkou chvilku (WC apod.), vy se roztáhnete po celém letišti, ukořistíte všechny deky, peřiny, polštáře, pole position hadr. Když se váš protějšek vrátí, má smůlu a nějakým způsobem si musí zabrané území vydobýt zpět, pokud to ovšem nevzdá. Pokud takto zvládnete zabrat letiště i ve ztuhlé poloze vsedě, máte evidentně končetiny jako záchodový pavouk a v tom případě platí obě varianty významu.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

našel jsem zajímavou odpověď zde:

http://answers.yahoo.com/…

zajímavé je, že od respondenta nepadla ANI ZMÍNKA o tom, že by otázka byla nějakým způsobem vadná. To jsou ti zdejší lidi tak paranoidní?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 649
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.