Zlatý

Jak to probíhá návštěva plaveckého bazénu?To se ohlásím plavčíkovi a on si mě zapíše a začne mi počítat uplavané

bazény a když už nebudu vysílením moc tak pro mě skočí, vytáhne mě, zresuscituje mě a pak mi vynadá, že v prvím bazénu jsem dělal tuto chybu při druhém jsem se mimořádně flákal a třetí jsem totálně podělal, protože jsem se začal topit ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jó, to máš o veřejných plovárnách dost zkreslené představy. Ačkoli... Pokud se chystáš na výcvik s osobním trenérem, nejsou tvá slova daleko od pravdy. Placený plavecký odborník se ti musí věnovat. Řekne ti co a jak, předvede ti správný styl, určí počet délek, které máš uplavat.
Obyčejný plavčík se na tebe vykvajzne. Jestli budeš prudit, spíš než do bazénu, tě vyhodí z něj.
Btw, vynechal si alternativu s plavčicí. Tato verze by mohla být i pikantnější...:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Plavčíkovi je to jedno, pokud tě zahlédne jak se topíš, tak tě vytáhne, pokud se mu to podaří .Vyvede tě z bazénu a řekneti : plav!

Vytáhne tě z vody, zresuscituje a pak se zeptá na tvoje jméno. Ty mu ho řekneš a on odvětí: "Tak to jsi ty, co má na Odpovědích ty hloupé dotazy?" A pak tě hodí zpátky do vody.

Pokročilý

u nás plavčích sedí v "kukani" a je mu jedno kolik plavu bazénů nebo neplavu vůbec...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.