Pokročilý

Jak to mam...?Pomoc prosim mooc

Potrebuji okamzitou pomoc prosim moc,stahla jsem si jeden soubor ale jakmile jsem ho stahla tak se mi ukazala tabulka s jmenem ANTICHEAT,ale ostatni ikony se mi pak vubec neukazali :( pro odinstalovani musim odestal sms za 30 kc ale asi jsem udelala chybu tak jsem ji poslala ale stejne to nejde co mam delat?Je nejaky jednoduchy zpusob?Mam Windows xp 7 a antivirak NORTON .Nechci aby to zjistila mama prosim moc moc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus restart PC. Pokud se ikony neobjeví, zkus to odinstalovat, ne smazat!
Nepodaří-li se, raději nic nedělej, neformátuj, a podobný rady ne pro začátečníka a počkej na mamku-ať neuděláš další, třeba nevratné chyby!
Příště nestahuj kdejakou kravinu!!

Další odpovědi:

máš WIN 7 nebo XP? to jsou dva různé OS.
Nejprve než jdeš na počítač a chceš jej používat, tak se nauč s ním pracovat. co je za pitomost kvůli odinstalaci souboru poslat někam SMS? to neni normální a skočí na to vážně jen holka, která neumí používat PC.

pokud máš WIN 7, tak najeď na START potom ovládací panely, poté programy a v ních odinstalovat program. zde by měl být název tvého souboru, pokud si jej nainstalovala, klikneš na to a mělo by to jít. Jinak to řekni mámě či tátovi, neboť si s tím sama neporadíš. pokud ti nezakážou stahovat a instalovat, tak si to zakaž sama

Zlatý

Projeď PC antivirem a antispywarem

Zkus zdarma avast, AVG, ale NE nesmí být instalovány současně.

Můžeš se mi ozvat na mail: michal.kolesa&@seznam.cz s podrobnostma

Hlavně neposílej SMS tím problém nevyřešíš, tím akorát utratíš peníze.

Můžeš zkusit antiviry stinger a fake stinger nebo zdrama je také ESET on-line nebo Microsoft Security Essential

I když nejjistější by bylo zformátovat disk a vše nahrát znova

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.