paťas24

Jak to chodí v Aeroklubech?

Čau,chtěl bych se zeptat jak to chodí v aeroklubech když si třeba udělám pilotní licenci na ULL a zaplatím všechny příspěvky co chce aeroklub,tak jak to potom bude vypadat,abych si chtěl zalítat tak budu platit pronájem letadla a nebo už nic platit nebudu když jsem členem?Díííky moc za odpovědi.

Odpovědi
ponovotny

samozřejmě platit a pořád platit ;). I když si pořídíte vlastní ul tak zase budete pořád platit. Členství v aeroklubu je samozřejmou součástí podmínek pro to abyste mohl létat a na žádné slevy nemá vliv
Doplňuji:
půjčovenské letové hodiny jsou nepatrně lacinější, nez výcvikové. Rozdíl je v tom, že v půjčovenské hodině není zakalkulován instruktor