Postmaster

Jak správně využívat čas a peníze, abychom se měli dobře?

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, kulturní civilizace je následkem toho, jak se lidi mnoho tisíciletí rozhodují, sociologie se snaží lidské myšlení předvídat a toho se hodně využívá v; politice, umění, reklamě atd.

Odpovědi
Rokio

Jiná odpověď

Já se mám finančně dobře, protože celý život šetřím a žiji pod poměry. Také spatřuji radost ve věcech, které nejsou drahé. Jsem sice nemocen, ale mám se fajn, protože jsem optimista a dokážu se radovat z maličkostí.

df

Každý je takový, v jaké je dlouho situaci to určuje jeho rozhodnutí

Každý máme k dispozici 24 hodin denně. O tom to není. S penězi je to už jiné. I nároky máme každý jiné.

Já bych to viděl v hlavě. Četl jsem, že když je člověk na něco skutečně připravený, přijde to jakoby samo.

Drap

Jiná odpověď

Každému bude vyhovovat něco jiného a je pouze na něm aby si vybral a rozhoidl se. Nikdo nepotřebuje tvoje moudra a bláboly, aby věděl co s časem a co s penězi. Pokud je ovšem alespoň trošku soudný.

paul1

Každý je takový, v jaké je dlouho situaci to určuje jeho rozhodnutí

elkon

Jiná odpověď

Používat rozum a rozlišovat priority.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.