Avatar uživatele
mandiice

Jak spravne pecovat o plet kazdy den?

Jestli se ma rano i vecer cistit nebo jen vecer a rano misto toho mazat kremy ? Atd

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? yuko před 2193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Zdravé pleti stačí vlažná voda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Ráno a před spaním 3 základní kroky.
Čistit, tonizovat a vyživit. + oční krém. V okolí očí je pokožka hodně jemná.
Samotná voda pleť dostatečně nevyčistí ani nevyživí. Ve 40 se už péče nedožene.
Je žádoucí zač8t včas a pečovat pravidelně.
Přípravky podle potřeb. Typ a stav pleti atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Najít si to, co je pro Tvou pleť nejvhodnějši. Mamka si celý život mazala obličej mandlovým krémem Nivea nebo opalovacím krémem Sahara pro lehké zabarvení. Pak se napudrovala a nalíčila. Večer před spaním odlíčila pleťovým mlékem. Já používám jen nějaký denni krém, na obličej nic jiného nepatlám, namaluji oči a rty a je to. Před spaním odlíčím, to je důležité. Taky záleži, v jakém prostředi žiješ, v jakém místě pracuješ. A nezapomeň, že i ten najdražší krém nezabrání rychlejšímu stárnutí pleti, pokud kouříš. Čím méně chemických sra…, tím lépe. Osobně se mi nelíbí, když si mladé, hezké holky změní obličej dermacolem, dnes častěji světlejší barvou. Když je pak potkáte bez té vrstvy na obličeji, myslíte si, že je to její starší sestra.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Hele, starost o pleť je fakt hodně důležitá. Já o ni pečuju ráno a i večer. A používám na to teda jen ty nejlepší přípravky. Na tu péči o pleť je vynikjicí česká kosmtika iuvenio. Doporučuju. Mě se výborně osvědčila.

před 1098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Ahoj, co vše od nich používáš? Máš zkušenost i s anti age krémem?

před 1069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

No a co ty? Koupila sis od iuvenio něco? Pokud váháš, napiš si o vzorečky :) Oni ti je rádi pošlou a ty budeš vědět, co ti sedí :)

Avatar uživatele
Lurenka

Ahoj, já mám tento noční anti age https://www.i­uvenio.com/mo­on/ a super. Krásně mi vyhovuje.

před 1010 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek