Pokročilý

Jak správně odinstalovat aplikaci v telefonu či tabletu?

Nevim jakým způsobem nejlépe odinstalovat aplikaci, aby se zároveň vymazali i tou aplikací vytvořené účty, záložky, složky a prostě vše a nezůstavalo mi tam takové to zbytečné "smetí" ? Napadá mě pár způsobů ale nevim jaký je ten pravý.
1. Vlézt do marketu a tam u příslušné app zvolit "odinstalovat"
2. Jít do menu telefonu/tabletu a v menu zvolit "odstranit"
3.Jít do správy app a tam dát "odinstalovat"
4.Jít do správy app zvolit "vynutit ukončení" pak zvolit "mazání dat" a nakonek kliknout na "odinstalovat"
Díky za rady a tipy

Odpovědi:

Zlatý

Podle slovníku bych tipoval, že máte Android. Já osobně bych zkusil možnost č.4, jste-li trošku pokročilý uživatel jinak bych šel do možnosti č. 3.
Zkuste si počkat i na jiné odpovědi,možná, že někdo s Androidem má víc zkušeností.

Diskuze k otázce

mariohlas

Mnoho aplikací odinstalovat NElze - buď jsou v základu Androidu nebo je tam "nacpal" výrobce mobilu. Ale ty, které jste si stáhl sám, můžete bez problémů odinstalovat pomocí aplikace "Easy uninstaller" (česky), kterou si můžete bezplatně stáhnout v "Obchod Play". (V té aplikaci se sice zobrazí i ty NEodstranitelné, ale pokud je budete chtít odinstalovat, nabídne Vám to jenom "Chcete tuto aplikaci nahradit tovární verzí ?" - to rozhodně NEpotvrzujte !!! - bylo by to z bláta do louže.)

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.