Conchus

Jak snášíte bílou ředkev?

Tuhle jsem jí kousek snědl a myslel jsem, že umřu na bolesti břicha.

Nejlepší odpověď
dudu

Bez problémů snáším vlažný uzený špek, přes ovar, tlačenku, červenou řepu až po zmíněnou bílou ředkev. Velmi záleží na fantazii autora receptu při kuchyňské úpravě, ale pokud si mohu vybrat, ředkem v mém potravním řetězci určitě není favoritem. I když nevím, neboť cereálie apod., jsem zatím neochutnal. Možná je to chyba mojí „dvorní kuchařky“.

Další odpovědi
www

Poněvadž jsem ovo/zelenino žrout, tak v poho. Bílou ředkev považuji za chudší příbuznou ředkve červené. Hodně lidí ji využívá k přípravě jídel jinak, než klasicky jako červenou, protože mívají rovněž problémy. Možná je to i tím, že tato ředkev se dá déle skladovat a z toho důvodu je poněkud „jiná“, než zcela čerstvá. Nejez ji tedy.

anonym

Zeleninu mám ráda. Bílou ředkev snáším dobře.
Pokud Tě bolelo břicho, tak asi kombinace s jinými potravinami Ti nesedla.

honza19hk

bílou ředkev jsem jedl jednou a byl jsem nafouklej jak králik.

venkovan

V tašce, košíku i v ruce. Prostě záleží kolik jí musím snosit.