funky

Jak smazat starou složku „Program files“ ve win 7?

Zbyla z minulé instalace windows – název „Program files(x86)“ Píše že nemám potřebná práva pro odstranění. Zkoušel jsem je měnit, i mazat v nouzovém režimu. vždy bez úspěchu. Složka má 1,5 GB a zbytečně zabírá místo
Doplňuji:
DOPLNÍM: TTa složka je opravdu z předchozí instalace Windows 7 (64bit) kde byla opravdu nutná (ukládaly se zde 32bit programy), Nyní však využívám Windows 7 32bit a tudíž je zde tato složka zbytečná.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Složku NEMAŽTE, do složky se ukládají programy, které NEJSOU 64 bitové.

Pokud by jste ji chtěl smazat, nastartujte PC z linuxového LIVE CD nebo HDD připojte k jinému PC.

Další odpovědi
www

Souhlas s předchozími -
nemaž, nebo ti nepojede něco co dřív jelo !
Složka není zbytečná, mohou v ní být potřebné věci.
Zkus to a uvidíš! 😉

casey

zkus program unlocker. je portable, netreba instalovat, mozno spustit i z flash
http://www.so­sej.cz/Unlocker-Portable.html

Unlocker slouží k odstranění systémem zablokovaných složek (přístup odepřen, soubor je právě používán).

Program files x86 nezbyde po stare instalaci, ale v kazde instalaci 64 bit windows je program files vzlast pro 32 a 64 verze programu. (kdyz do slozky vstoupis a budes chtit spustit program z teto „stare“ slozky, urcite to pujde
Doplňuji:
Pri instalaci windows se vse predchozi smaze. Nenapada mi jak by mohla nejaka slozka zustat. Program files x86 je slozka pro 32bit programy. Znamena to, ze tam mas jeste nejakou jinou slozku program files? A co ty programy v ty x86? Funguji?