Vrátný

Odstranění programu z PC

Instaloval jsem šachy Chess nx trial verzi. Po několikerém použití programu se zablokoval a žádá registraci. Odstranil jsem asi 5 záznamů v registrech, udělal CCleaner ale po nové instalaci to stejně nejde. Kde by mohl ještě být záznam v PC. Nechci ho formátovat. Program koupit v ČR nelze a posílat číslo karty do světa a peníze do neznáma nehodlám. Dík za radu.
Doplňuji:
Start/ Přidat-Ubrat programy bylo co jsem udělal první. Stejně ale to je ještě někde jinde. Jaký web myslíš? Na Seznamu techn. podpora není. Napsat si den a hodinu instalace programu a potom hledat v registrech a jinde? Kde ale.

Nejlepší odpověď
Lexaxelaexl

zkus nainstalovat RevoUninstaller. A odinstalovávej programy pomocí něj. Maže veškeré registry i prázdné složky, které by po programu jinak zůstaly.

Další odpovědi
panenka

zkus si najet na start najdi si ovládací panely klikni si přidat odebrat pak si vyhledej ty šachy klikni na to dej odebrat at se ti vše smaže a až to máš smazáno zadej si tepre na vyhledáači stranku šachu a tam si myslím že potřebné informace určitě najdeš.nebo si to první ty stránky na webu najdi pročti a tam by jsi odpověd určitě najit měl.jinak se na tvém webu klikni uplně dole na nápovědu vyřešit problem přes technickou podporu,zadáš ihned poradit zadaš tvůj meil+jméno a tam ti poradí určitě i mě tam už několikrát poradili

kenyrts

stáhni tento program a dej si to odinstalovat,pro­jede i registry:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/y­our-uninstaller/

fortin

RevoUninstaller jsem používal do doby než jsem zjistil že zbytečné soubory nemaže, ani nepotřebné složky. Dokonce nepřepisuje prázdné místo na disku protože jiným programem jsem mohl soubory po vymazání obnovit.
Najděte si v Obnovení systému bod ke kterému byste mohl program znovu instalovat. V systému po odinstalaci programu zůstane soubor a není v silách najít ho, smazat nebo přepsat.

Před Obnovením s. zálohujte nové soubory na jiný disk a zkontrolovat zda se má obnovit jen Systémový disk.