spolubydlící

Jak smazat profilovou fotografii?

Dobrý den. Omlouvám se, ale můj syn mi nastavil nevhodnou profilovku a nevím jak ji smazat. Jsem úplně zoufalá.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pokud se jedná o zdejší web, tak klikněte (po přihlášení) na svůj nick (tedy „spolubydlící“ ) vpravo nahoře, dále klikněte na ikonku „nastavení“ (ozubené kolečko), následně vyberte záložku „profil“ a dál už to snad zmáknete… ;) :D

Jestli jde o JINÝ web, tak smolík, schopností věštírny bohužel neoplývám. :) ;)

Další odpovědi
Mc Merkurion

… většinou všude tak, jak popsal zde aliendrone …

led

Kde je možné nastaviť profil, väčšinou je možné aj zmeniť profilový obrázok. ak nechcete žiadny a táto možnosť tam nie je, nahrajte biely obrázok.