Syd

Jak odstranit avatara (obrázek) na skypu?

Nastavila jsem obrázek z vyfocení webkamerou, ale teď to chci smazat, aby tam zase nebylo nic. Když v nastavení profilu kliknu na „změnit obrázek“ objeví se mi čtverec se záběrem z webkamery, pod tím výběr webkamery, vlevo dole „vybrat soubor“ a vpravo „udělat snímek“, ovšem nikde smazat. Dřív jsem to už několikrát měnila, ale zřejmě v předchozích verzích, protože to teď nikde nemůžu najít. Snažila jsem se taky najít složku, kam se mi uložila ta fotka, abych jí vyhodila odtamtud, ale taky bezúspěšně.
(Skype 5.5.0.124)

Odpovědi
anonym

Tak nejdříve by sis měla zviditelnit skryté soubory. Mám Windows 7, tak ti popíšu jak to dělám já. Start > Ovládací panely > Vzhled a přizpůsobení > Možnosti složky > záložka Zobrazení > odškrtneš Nezobrazovat skryté soubory… Dálší krok: Půjdeš na C:/Users/JMÉNO/Ap­pData/Roaming/Sky­pe/Pictures/…do této složky se ukládají veškeré obrázky do profilu. Pokud tam nic nebude, nevadí, protože skype si aktuální fotku ukládá na server a z něho ji načítá. Takže když ji smažeš z PC, nic se neděje. Stačí jen nahrát novou.