Bronzový

Jak odstranit avatara (obrázek) na skypu?

Nastavila jsem obrázek z vyfocení webkamerou, ale teď to chci smazat, aby tam zase nebylo nic. Když v nastavení profilu kliknu na "změnit obrázek" objeví se mi čtverec se záběrem z webkamery, pod tím výběr webkamery, vlevo dole "vybrat soubor" a vpravo "udělat snímek", ovšem nikde smazat. Dřív jsem to už několikrát měnila, ale zřejmě v předchozích verzích, protože to teď nikde nemůžu najít. Snažila jsem se taky najít složku, kam se mi uložila ta fotka, abych jí vyhodila odtamtud, ale taky bezúspěšně.
(Skype 5.5.0.124)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Tak nejdříve by sis měla zviditelnit skryté soubory. Mám Windows 7, tak ti popíšu jak to dělám já. Start > Ovládací panely > Vzhled a přizpůsobení > Možnosti složky > záložka Zobrazení > odškrtneš Nezobrazovat skryté soubory... Dálší krok: Půjdeš na C: /Users/JMÉNO/AppData/Roaming/S kype/Pictures/. . . do této složky se ukládají veškeré obrázky do profilu. Pokud tam nic nebude, nevadí, protože skype si aktuální fotku ukládá na server a z něho ji načítá. Takže když ji smažeš z PC, nic se neděje. Stačí jen nahrát novou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.