Jak škodí poro zdraví kouřenía jaké nomoci z toho mohou být a jak vážné?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Astma,rakovina plic,hrtanu,prů­dušek a bronchytída.

Další odpovědi
sejtanka

kromě toho co udal dedapetr,tak ti to zanese všechny trubky v těle:-)))

venkovan

Na nemoci kašli, ale podívej se tam ten vír v peněžence co ti cigarety a další drogy dělají. A potom si zjisti kolik z alkoholu a cigaret jde do státní pokladny.
Jestli toto není velký důvod proč nekouřit, tak nevím co je horšího než cpát do bezedné tátní pokladny prachy za tabák a alkohol.
Ani náhodou Kalousku a vy další co se na tyto prašulky třesete.

greycell

kouření je zdroj vitaminu N (nikotin)

terry

Kouření zkracuje život kuřákům o cca 15 let. Díky kouření vznikají v těle nádory, a to nejen v plicích a souvisejícími orgány.
A co teprve pasivní kuřáci ☹.