Gus_Fring

Jak si znechutit sladké?

Nejde mi o to najít si vůli si to odepřít. Chci si to vyloženě znechutit.

Nejlepší odpověď
Rokio

Tak, že se ho přecpeš. Nebo zkus před jídlem vypít sklenici vody a sníš toho méně.

Další odpovědi
da ny

Zdravé sacharidy (hlavně dopoledne), aby nechyběla energie a omezila se chuť na sladkosti. Nehladovět během dne.
1 –2 ks ovoce denně.
Někdy se deficit vitamínů a minerálních prvků projevuje chutí, až posedlostí po sladkém.
Tělo strádá, mozku chybí správné „palivo“, brání se chutí na sladké.
Ostatně je zajímavé, že potravinové doplňky užívají až nemocní lidé, lidé s chronickými chorobami.
„Zdravý“ člověk často málo dbá (nezajímá se) na dostatek živin, vypěstuje si choroby,
čeká na nemoc :)
V zelenině a ovoci, zejména kupované toho mnoho není. Je to dobrý zdroj vlákniny.
Je to stejné jako s minerální vodou, která by měla být zdrojem Mg. Je, ale pouze u pramene.
Aby se dobře prodávala, zahraniční majitel ji do modrých PET lahví prožene přes 5 filtrů
Pak se do vody přidají nějaké minerály „zpět umělě“.
Doporučoval se i chrom pro snížení chuti na sladké.

Kepler

Dej si chrousty s medem, to určitě zabere. Ale bacha – nožičky trošku škrábou v krku, tak abys nehodil tyčku. Je nutno pořádně rozkousat.

Ametyst

Možná by pomohly ty příšerné odstrašující obrázky, jako jsou na cigaretách. Cukr ničí zdraví spolehlivě.