kosaaaak

Jak si zaštupovat ponožku?

Poradí někdo jak na to? Mám normální fusekli a udělala se mi na ní díra. Vzal jsem to samolepkou ale nic moc ;) Je na to nějakej speciální grif (styl)? Jehlu a niť mám.

Nejlepší odpověď
annas

Stejná otázka i odpovědi s postupem jsou na stránce:

http://www.ro­dina.cz/nazor14253295­.htm

Další odpovědi
arygnoc

bože, do čeho tos duši vložil!

samolepkou! fusekli!

kup si radši nový.

hanulka11

Dneska už se ponožky neštepujou, kam je budeš nosit špepovaný...... vyhodit a koupit nové. Nití bys to stejně nezaštepoval musíš mít na to štepovačku a ta stojí možná víc než nové ponožky