SorannosLP

Jak si vyrobit výbušninu?

Ahoj, potřeboval bych zjistit, jak si vyrobit směs do petard.
Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

´Zadem´ nemáš zač…
A doufám, že ti nikdo návod (recept) neposkytne – je dost na tom, že takovejch ptákovin je plnej net…!!!
___
Pokud chceš přijít o prsty, nejdřív studuj – chemii, fyziku.
A pokud o prsty přijít nechceš – studuj důkladně.

Další odpovědi
arygnoc

skús pozrieť toto:

https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=urazy+zpu­sobene+petarda­mi&safe=off&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=WB2hVdXpL8­Kx-QH5_qCwCw&ved­=0CAcQ_AUoAQ

😉

lexx

znám několik směsí…je to nebezpečné, nech toho dokud máš obě oči a deset prstů

anonym

O jedné formuli bych věděl:

250 g hrachu
cibuli, česnek, majoránku, sůl a pepř.
Hrách uvaříš, přidáš koření,rozmixuješ, poliješ osmaženou cibulkou, k tomu čerstvý chleba a směs do petard je hotová. Sice bez světelných efektů, ale kam se sere hluk a smrad z petard!

marci1

Doufám, že nečekáš, že ti někdo dá recept. Buď rád, že jsi živý, máš ruce, nohy. 🙂

gecco

Barbakane – už nemám palec…
;-DDD
Ale – co na tuhle směs řiká spolunocležnice???

A jó – ta lítá vokolo…
😉

anonym

Nic neříká, smrad ji odstaví hlasivky. 😁

gecco

;-DD