Pokročilý

Jak si vybrat správný mixér?

Podle čeho byste si vybírali správný mixér? Značka, recenze, vzhled?

Odpovědi:

Zlatý

Stříbrný

Podíval jsem se do Dtestu kam mám placený přístup. Zrovna v tomto lednovém čísle hodnotily mixéry. Stahl jsem PDF soubor a z něj vybral opravdu jen pár stručných údajů.
Dobře hodnotily tyto značky: ETA 7011 Erpo, Braun MX 2050, DOMO DO419 BL, Kenwoodd BLX60, Philips HR 2096/00.
Dále upozorňovaly že při výběru mixéru věnovat pozornost hlavně 3 základním funkcím. Přípravě kokteilu, litého těsta a drcení ledu. Další funkce jsou ve většině případů jen do počtu a zvyšují zbytečně cenu. Dále dát pozor na provoz (přehřívání motoru), celkovou konstrukci, tlačítka na ovládání, připevnění nádobky k motorové části a zajištění víčka. Doporučují spíše skleněnou nádobku (poškrábání).

Já jsem si vybírala mixér podle výkonu, kvality a nakonec vzhledu. Taky jsem chtěla, aby měl mixér hodně funkcí a aby zvládl co nejvíce potravin.Dost jsem procházela internet a recenze. Nakonec u mě zvítězil mixér Vitamix. A udělala jsem dobře.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

napřed by bylo třeba si ujasnit, že existují mixery stolní, ruční čili ponorný a ty se ještě mohou dělit na jednou metličkou nebo dvěma, od 150w až po 700w, dále dle toho kolik můžeme do toho "vrazit", nejlíp je mít jak stolní tak ruční, myslím si že domácí značka ETA si zaslouží pozornost, stejně se komponenty vyrábí v asii...

Stříbrný

cochee

Nejen komponenty, věř mi. Tady v Etě už se nevyrábí nic.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.