LordE

Jak si vybrat longboard ?

Dobrý den
Začali se mi líbit longboardy kamarád si koupil za 2500 kč a já se nemůžu rozhodnout jaký si koupím líbí se mi tento http://www.in­sportline.cz/6027/lon­gboard-worker-surfbay?gclid=CjkK­EQjwhoGcBRDlu9S3mo7-udIBEiQASEw7Qrk2qLLew­j5QDT2IiDs3vBVwgy­YHvNbwA01PWyk­HcDPw_wcB Jenže mě příjde příliš levný má gumová kolečka ložiska asi taky dobrý.
Potom tu je jeste jeden ten je asi za jednou tolik http://www.shoc­kboardshop.cz/lon­gboard/mindless-tribal-rogue-green/ML1100GRE/ Podle čeho si mám vybrat ?

Odpovědi
Kostka333

Dobrý den, dva nejdůležitější aspekty při výběru longboardu jsou na co ho chcete (downhill,fre­estyle,dancing nebo třeba ježdění dlouhých vzdáleností aj) a také kde s ním budete jezdit (město,kopce,sil­nice,park,cyklos­tezky nebo kombinované). Samozřejmě to neznamená že když si koupíte longboard na freeride že je jenom na tohle, například já osobně preferuji longboard tvaru pintail – ten byl původně vyvinutý pro downhill, ale třeba já mám menší typ a nemůžu si ho vynachválit na ježdění po městě nebo po inline stezkách. Při výběru jde hlavně o to, že jsou typy, které jsou přímo zaměřené na různé tríčky a tak (například). Snad jsem vám pomohl a jestli ne tak na internetu najdete spousta užitečných rad.