MonkeyKing

Jak si udělat workout plan?

Existuje nějaký návod nebo systém jak postupovat podle svého BMI nebo podle toho co bych chtěl posílit?
Jak si také sestavit jídelníček?
FYI – chci posílit břišní, zádové svalstvo a ruce

Nejlepší odpověď
gecco

  1. začni se vyjadřovat česky
  2. než se o fitness, bodybuildingu a powerliftingu naučíš aspoň něco (teoreticky i prakticky)

2.1. navštiv dietologa (ne výživového poradce, který chce jen tvé peníze)
2.2. navštiv trenéra (sportovce, ne prodavače ´bobulí´)
3. nehledej konkrétní rady na netu, kde nikdo nezná ani tvou kondici, ani tvou postavu, ani tvé odhodlání, ani tvé schopnosti, ani tvé možnosti…
😉