Jak si poradit s nevěrou?

Už 3krát jsem podvedla svého kluka, s kterým budu už 4 měsíce, ani nevím proč jsem to dělala, asi proto, že už jsem nemohla nějak snest to jak se ke mě choval, tak jsem to udělala, a nevim jestli mu to mam řict nebo nemám.
Děkuji za vaše názory.
Doplňuji:
Nevím co mám dělat. A nejhorší je, že jsem začala dělat do dalšího kluka, který se do mě zamiloval, nevim jak dále.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Uděláš jednou, uděláš i poprvé.
Pokud někoho podvedeš, podvedeš ho obvykle s někým kdo má to, co u partnera postrádáš. Každopádně nechápu, v čem ti máme "poradit s nevěrou". Rozejít se, nebo toho nechat, ne? Ale to bys měla vědět sama.

Další odpovědi:

Zlatý

V tvém věku celkem rušný život.
Co chceš dělat je jen na tobě. Do duše, srdce a hlavy ti nevidíme.
Nicméně mstít se svému klukovi nevěrou?
Nicméně musíš se naučit víc pracovat hlavou než středem těla.

Zlatý

Měla bys začít hlavně u toho, proč to děláš. V takovém případě, jaký popisuješ, to nebývá ani tak problém s tím, že on ti nerozumí, ale možný mindrák ze sebe samé. Jestli si chceš promiskuitou dokázat jak jsi "dobrá" je to nanic. Jestli máš strach se příliš vázat a tím, že budeš nevěrná "první" máš pocit, že když tě on zklame, tak alespoň budeš mít lepší pocit, že jsi mu to nandala už dávno, také ničeho nedosáhneš. Doporučuji ti najít si kluka, který na tebe nekašle a zajímá se o to, co kde děláš. A hlavně si nemysli, že střídáním kluků budeš nějak zajímavá. I ti největší pitomci si to řeknou a brzy budeš vypadat jako... No, jak bys asi nechtěla... A nepleť si to, že se o tobě ví, že jsi snadno k mání s tím, že se do tebe hned někdo zamiluje. Mysli na to, že v bordelech se musí platit, ale ty nabízíš všechno zdarma. Tak proč ne? Ne?

Stříbrný

Jestli se k tobě kluk chová špatně a jak si nepřeješ, řekni mu to normálně a v klidu, žádný scény. Když to nepomůže, tak se s ním rozejdi. Když mu řekneš, co mu za zády provádíš, rozejde se on s tebou a budeš vypadat jako děvka, coura....no, vlastně proč jako.....

Jsem si nějak pořád toho jednoho a samého názoru, že pokud holka podvede kluka, tak ji ten kluk nebyl v posteli dostatečně dobrý:)

Pokročilý

Při Tvém způsobu života si dávej velký pozor na pohlavní choroby, je jich víc
jako 45 druhů

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.