panxnotdead

Jak si nepokazit vztah?

Ahoj, když tak poraďte z vlastní zkušenosti, protože tenhle vztah si nikdy pokazit nechci. Mám jí psát každej den nebo sem tam ten nějakej den vynechat? Nežárlím, to sem zjistil, že to úplně zabijí vztah.. a mám jí psát, že se bojím, že mi jí někdo přebere?

Nejlepší odpověď
Alesh

Kamaráde, všeho moc škodí. Prostě musíš správně balancovat. Kde jsou ale ty meze ti nikdo neřekne. Když se budeš moc „starat“, tak ti hrozí, že ji otrávíš, znechutíš. Když málo, tak že se na tebe vykašle. Pokud cítíš, víš, že vztah funguje, tak ti ji nikdo nepřebere. Pokud by se to ale stalo, tak ne proto, že ses to pos*al, ale proto, že to z nějakého důvodu nefungovalo. I to se stává. Přijde mi, že spíš uděláš tu blbost, že ji budeš furt bombardovat a otrávíš ji, musíš ji taky nechat trochu snažit, musí ti napsat i ona sama od sebe, pak ji hned neodpovídej, trošku si s ní hraj, ať je trochu v nejistotě. Buď v klidu a buď trochu chlap. Když odejde, tak prostě pro tebe nebyla dost dobrá, to je jasný! 😉 Najdeš jinou, lepší o tom žádná. Užívej si to a neposí*ej se z toho, co ti mám na to říct jinýho.

Další odpovědi
hanulka11

Takové věci jí nepiš – to ne – pokud o tebe stojí -nehrozí, že by ti ji někdo přebral. A jestli se to stane, tak ten vztah neměl cenu a stejně by sis ji ničím neudržel.

Damiana

Proč bys jí denně nenapsal, jestli to tak cítíš. Záleží spíš na tom, co jí píšeš. Utvrzovat se o její věrnosti, vyslýchat pomocí textovek – to zprudí každého.
Ale: myslím na tebe; chybíš mi; těším se na tebe; je mi s tebou hezky… – to si přece přečte rád každý. Místo toho, že se bojíš, že ti ji někdo přebere, jí dávej najevo, jak může být ráda, že je s tebou. Když pro ni budeš tou pravou oporou, zábavným společníkem a milým partnerem – a ona si i přes to bude hledat jiného – stejně s tím nic nenaděláš, ale také není o co stát. Jsou typy dívek (i žen), které přitahují pitomci. Nenech si ale „změnit“ své přesvědčení a povahu, jen pro to, aby ses nějak předváděl. Pokud jsi byl už ve vztahu zklamaný podvodem a lží, máš to trošku těžší, ale zároveň jsi ve výhodě. Víš, že s tím nic nenaděláš – když se někdo rozhodne a lže. A taky podvědomě cítíš, jakých chyb se vyvarovat. Přílišnou horlivostí a tím, že si někoho chceš k sobě za každou cenu připoutat, toho druhého jen vystrašíš. Buď svůj a snaž se být okouzlující muž s pevným charakterem. Od takového rozumná žena neodchází. A jestli ano, tak není rozumná. A to snad není o co stát.

pusinka50

Podepisuji všechno, co napsala Damiana. Klidně piš každý den, ale třeba jí jen pozdrav, napiš něco, jako že třeba zrovna jdeš do školy nebo s kamarády nebo na kroužek nebo nakoupit a popřej jí hezký den a nic víc, ukonči sms. Pak napiš zas až další den. To je zájem dostatečný na to, aby poznala, že ti na ní záleží. Samozřejmě když ti ani za týden poslaných tvých sms neodpoví, tak zřejmě nemá zájem. Ale i ona chce být nedosažitelná a pro tebe vzácná, nečekej, že ti hned padne kolem krku a už tě nepustí. Nepřeháněj to s pozorností, chovej se normálně ikdyž třeba z ní máš trému, nepřehrávej, pozvi ji do kina, na nějakou hezkou výstavu, na procházku. Ptej se jí na to, co má ráda, mluv o tom, co máš rád ty a schválně, jestli se svými zájmy někde sejdete.