Klarisa

Jak poznat, že mi někdo lže?

ahoj, chci se zeptat, moje dcera má přítele a ona je přesvědčená o tom že ji ve spoustě věcí lhal. A neví jestli s ním má být i když ji takhle lže. Např. řekl že včera najel 4000km za 15 hodin což teda logicky nejde to by musel být Superman. Taky ji slíbil několik věcí které nesplnil i když o nich stále jenom mluví.

Odpovědi
afro.minerva

Jestli je vaše dcera přístupná vašemu názoru, tak bych jí na vašem místě poradila pustit ho k vodě. Pokud někdo takhle lže, tak bude lhát pořád. Ale měla by jste si dát pozor, aby se vaše dcera nezapřela a nechtěla svého přítele o to víc, protože vy si o něm myslíte, že je takový lhář.

panenka

podle mého názoru je to frajírek který se rád ukazuje pokud vaše dceři slíbil hodně věcí a nedodržel z toho nic nemá cenu mu nadále v tomto důvěřovat.zřejmě je tam mezi nimi nějaký problem a ten přítel si myslí že když jí něco naslibuje tak vaše dcera bude v sedmém nebi a odpustí mu první poslední.zkuste si o tomhle s vaší dcerou promluvit pokud už to udělal vícekrát nezmění se a je na čase aby s tým vaše dcera začala něco dělat.vždyt taky záleží na tom jak se ke všemu postaí vaše dcera.přeji hodně štěstí a brzké vyřešení celého problému

johny.bello

Maminko je sice krásné jak se o mě staráš ale myslím si že tohle je docela banální věc a neměla by se řešit, každý na začátku vztahu trochu lže jak jsem se dozvěděla(nikoliv od svého přítele) a proto tuhle opravdu nedůležitou věc házím za hlavu. Nemá smysl tohle řešit, každý chlap chce na začátku vztahu trochu zapůsobit a tudíš si spoustu věcí přimyslí aby na holčinu zapůsobil…

kokos23

Neřešte to Vy,ale Vaše dcera.Je to jen a jen její věc.Hezký den.Hanka