Pokročilý

Jak poznat, že mi někdo lže?

ahoj, chci se zeptat, moje dcera má přítele a ona je přesvědčená o tom že ji ve spoustě věcí lhal. A neví jestli s ním má být i když ji takhle lže. Např. řekl že včera najel 4000km za 15 hodin což teda logicky nejde to by musel být Superman. Taky ji slíbil několik věcí které nesplnil i když o nich stále jenom mluví.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Jestli je vaše dcera přístupná vašemu názoru, tak bych jí na vašem místě poradila pustit ho k vodě. Pokud někdo takhle lže, tak bude lhát pořád. Ale měla by jste si dát pozor, aby se vaše dcera nezapřela a nechtěla svého přítele o to víc, protože vy si o něm myslíte, že je takový lhář.

Zlatý

podle mého názoru je to frajírek který se rád ukazuje pokud vaše dceři slíbil hodně věcí a nedodržel z toho nic nemá cenu mu nadále v tomto důvěřovat.zřejmě je tam mezi nimi nějaký problem a ten přítel si myslí že když jí něco naslibuje tak vaše dcera bude v sedmém nebi a odpustí mu první poslední.zkuste si o tomhle s vaší dcerou promluvit pokud už to udělal vícekrát nezmění se a je na čase aby s tým vaše dcera začala něco dělat.vždyt taky záleží na tom jak se ke všemu postaí vaše dcera.přeji hodně štěstí a brzké vyřešení celého problému

Maminko je sice krásné jak se o mě staráš ale myslím si že tohle je docela banální věc a neměla by se řešit, každý na začátku vztahu trochu lže jak jsem se dozvěděla(nikoliv od svého přítele) a proto tuhle opravdu nedůležitou věc házím za hlavu. Nemá smysl tohle řešit, každý chlap chce na začátku vztahu trochu zapůsobit a tudíš si spoustu věcí přimyslí aby na holčinu zapůsobil...

Pokročilý

Neřešte to Vy,ale Vaše dcera.Je to jen a jen její věc.Hezký den.Hanka

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.