Lucie.G

Jak si mám zapnout wi-fi na počítači?

Mám notebook Zoostorm kangaroo VME50. No a měla jsem tam Fleshku tak mi nešel zapnout psal nějaký Error tak jsem mačkala různé kombinace Fn+ … no a až pak jsem zjistila, že tam je ta Fleshka. Tak jsem jí vyndala. Zapla jsem počítač znova, chtěla jsem na internet, nešlo ukazuje mi to ten křížek- není k dispozici žádné připojení. Prosím poraďte, už jsem zkoušela FN+wifi ale nefunguje

Odpovědi
Front

Odnes NTB do servisu a tam Ti to za poplatek určitě opraví.

midlajs

Pres kablik a spravnym nastavenim pres intern.strasky. Ale je to slozite takhle na dalku. Taky doporucuji servis. A nevim kde jste prisla na FN+neco, ze se vse automaticky opravi? To mi hlava nebere.