Pokročilý

Jak si mám nahrát svůj zpěv i s hudbou.

Díky stáhl jsem si program Auda City. A nevím jak to mám nahrát.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Nahrávání s audacity je velmi jednoduché stačí kliknout na tlačítko nahrávat (červené kolečko - nahoře) a hned se vytvoří nová stopa a pokud máte mikrofon tak mužete zpívat:) A pokud k tomu chcete přidat hudbu tak stačí nahoře v menu na záložce projekt vybrat první položku "importovat zvuk" (klávesová zkratka je: Ctrl+I)

Bronzový

První stopa bude hudba. Hudbu tam přetáhni, na začátku vytvořit delší pauzu (nebo ji odněkud zkopírovat) kvůli včasnému zaujmutí pozice k mikrofonu. Jdi na začátek skladby, a aby zvuk hudby neslyšel mikrofon, použij sluchátka. Stiskni nahrávání, samozřejmě nastavíš správnou amplitudu třeba na Zařízení pro nahrávání. Stopa hudby se při nahrávání do nové stopy přehrává. Stopu s hudbou můžeš při zkoušce umlčet vlevo od oscilogramu.
Vyvážení hlasitosti stop jsou taky vedle oscilogramu.

Kdybys potřeboval obě stopy smíchat jako hotové, na liště *Stopy, *Smíchat a vykreslit. Když jsi přetahováním kurzorem myši neoznačil oblast která se má smíchat, tuhle *možnost opakuj.
Jestli dílo někdy budeš opravovat (Unsorted - GVerb), exportuj nahrávku do nejlepšího formátu WAV (16bit PCM).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.