sesednizkola

Jak sehnat pronájem bytu v Praze teď?

Máte nějaký tip, třeba facebookovou skupinu nebo nějaký stránky, které teď dobře fungují? Na bezrealitky jsem psal na x stovek inzerátů a nepřišla mi ani jedna odpověď a na facebooku nic není. Už jsem úplně bezradný 😁 Nechci nic přes realitku.

JežíšKristus: Mám samozřejmě prémium (bez placené verze nejde bezrealitky jakkoliv používat dnes už), fotku v profilu mám, do zpráv píšu co dělám i informace o sobě. V tom problém nebude, protože dřív, když jsem něco hledal, mi odpovídali skoro všichni. Příště jsem obepsal pár inzerátu a pak jen chodil po prohlídkách. Teď už měsíc píšu na inzeráty všeho druhů a fakt ani ťuk, úplně bez odezvy. Tolik k bezrealitky.

Odpovědi
aliendrone

Zkus Annonci nebo Bazoš rubriky reality. Na „bezrealitky“ ZAPOMEŇ, to je dnes to nejhorší, kde lze hledat! I skutečná realitka je VÝHODNĚJŠÍ. ;) :)

JežíšKristus

Lol

Aliendrone to trollí, na bezrealitky našli lidi v mém okolí byt vždy v pohodě. Musíte mít jen premium profil a popisek o sobě na profilu, aby bylo vidět že jste solventní a normální. A fotku na profilu. Do odpovědi na inzerát napsat co děláte apod. Aby bylo vidět že nejste lojza neplatič. Bezrealitky funguje asi nejlíp ze všech

mosoj

Nevím kolik ti je, ani to nepotřebuji vědět. Nicméně, jestli ono to nebude věkem, bohužel.

Disraeli

To už radši sreality nebo idnes, realitymix nebo moravskereality respektive ceskereality.