Kde hledat reality? Má smysl chodit jinam než na Sreality?

Kde hledat reality? Má smysl chodit jinam než na Sreality? Vím, že existují i jiné servery, taky třeba Bezrealitky, ale má to význam je navštěvovat? Nabídka jiných než Sreality se mi zdá stejná, jen menší... Co vy na to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Minulé 2 měsíce jsem trávila nad realitními servery pomalu 24 hod denně. Na serveru Bezrealitky.cz není zrovna dobrý výběr. Lepší je třeba Hyperinzerce.cz, byty.cz, maximareality.cz, mysakreality.cz, ereality.cz, realityidnes.cz, bazos.cz.... Nevím z hlavy přesně ty názvy, možná jsem se teď sekla v napsání adresy. Ale vyjede ti to ve vyhledávači....
Sreality.cz je, pravda, největší server s největším počtem bytů, web strana je velmi dobře udělaná, můžeš si tam zadat v hledání i lokalitu podle ulic, řadit inzeráty od nejnovějších, podle ceny atd. Ale má jistě smysl chodit i na servery jednotlivých realitek, které ti naběhnou, když si do vyhledávače zadáš "realitní kancelář" či "realitka". Každá realitní kancelář má v nabídce i byty, které nejsou uvedeny na Sreality.cz a pravidelně své nabídky aktualizují a těch bytů, co nejsou uvedeny i současně na Sreality, je kupodivu opravdu dost.
Můžeš realitkám poslat konkrétní zadání, většina makléřů je, dle mé současné osobní zkušenosti, slušná, když napíšeš poznámku, že si nepřeješ být volán (jinak se z toho zblázníš a telefony budou drnčet), ať tě nejdříve pouze kontaktují meilem nebo sms s konkrétními nabídkami, tak to dodržují.

Další odpovědi:

Zlatý

Na každé stránce jsou ale reality jiné. Někde jich je více, jinde méně. Dobrý nákup realit se může zadažit i z letáčku na sloupu veřejného osvětlení. To si každý musí vybrat sám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.